Ruffle (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: About
it: Informazioni
