Ruffle (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: About
ja: アバウト
