Ruffle (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: About
lt: Apie
