Ruffle (1.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: On
no: På

en: Off
no: Av

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: About
no: Om
