Ruffle (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Auto
nl: Automatisch

en: About
nl: Over

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
