Ruffle (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி
