Ruffle (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
