Ruffle (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Auto
uk: Авто

en: About
uk: Про модуль

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height
