Ruffle (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Auto
vi: Tự động

en: About
vi: Giới thiệu
