Ruffle (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: وسائط

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول
