Ruffle (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls
