Ruffle (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis
