Ruffle (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
