Ruffle (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Auto
de: Automatisch

en: About
de: Über

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: Autoplay: @autoplay
de: Automatisch abspielen: @autoplay
