Ruffle (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: About
es: Acerca de
