Ruffle (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist
