Ruffle (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: About
fa: درباره
