Ruffle (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: About
fr: À propos
