Ruffle (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: About
hu: Leírás
