Ruffle (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
