Ruffle (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par
