Ruffle (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus
