Ruffle (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Auto
ru: Авто

en: About
ru: Информация
