Ruffle (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında
