Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Logo
is: Búmerki

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
