Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Layout
is: Útlit

en: Components
is: Íhlutir

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: General
is: Almennt

en: Tools
is: Tól

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Tabs
is: Flipar

en: Slogan
is: Slagorð

en: Head
is: Höfuð

en: Uppercase
is: Hástafa

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
