Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.0) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Components
lv: Komponentes

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Normal
lv: Normāls

en: General
lv: Galvenie

en: Button
lv: Poga

en: Tools
lv: Rīki

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Slogan
lv: Devīze

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: mobile
lv: mobilā

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
