Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
