Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (1.0.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Components
sr: Компоненте

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
