Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Tools
br: Ostilhoù
