Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Normal
eu: Arrunta

en: General
eu: Orokorra

en: Button
eu: Botoia

en: Tools
eu: Tresnak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Slogan
eu: Leloa

en: Italic
eu: Etzana

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: mobile
eu: mugikorra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Typography
eu: Tipografia

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
