Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Support
hr: Podrška

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Normal
hr: Normalno

en: General
hr: Općenito

en: Button
hr: Gumb

en: Tools
hr: Alati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
