Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (1.0.2) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण

en: Button
ne: बटन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Page Header
ne: पृष्ठ हेडर

en: 400
ne: ४००

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
