Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Style
bs: Stil
