Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Layout
sl: Postavitev

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: General
sl: Splošno
