Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Slogan
sq: Sllogan
