Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Comment
ta: கருத்து

en: General
ta: பொது

en: Button
ta: விசை

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: Slogan
ta: முழக்க வாசகம்

en: Italic
ta: முன்சாய்ந்த

en: mobile
ta: கைபேசி

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
