Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.4) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Slogan
am: መፈክር

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
