Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Logo
bn: লোগো

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: General
bn: সাধারণ
