Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Components
cs: Komponenty

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: Normal
cs: Normální

en: General
cs: Obecné

en: Button
cs: Tlačítko

en: Tools
cs: Nástroje

en: Style
cs: Styl

en: Tabs
cs: Záložky

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Fonts
cs: Fonty

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
