Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Components
fi: Komponentit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Normal
fi: Normaali

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Button
fi: Nappi

en: Tools
fi: Työkalut

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Fonts
fi: Fontit

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: mobile
fi: mobiili

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Elements
fi: Elementit

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Classic
fi: Klassinen

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Capitalize
fi: Muunna isoiksi alkukirjaimiksi

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: narrow
fi: kapea

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
