Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
