Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
