Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى
