Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.5) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Button
eo: Butono

en: Slogan
eo: Slogano

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa

en: Elements
eo: Elementoj
