Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.5) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
