Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.5) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Components
sv: Komponenter

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: General
sv: Allmän

en: Button
sv: Knapp

en: Tools
sv: Verktyg

en: center
sv: centrerad

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: Tabs
sv: Flikar

en: Italic
sv: Kursiv

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Fonts
sv: Fonter

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: mobile
sv: mobil

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Transform
sv: Förvandla

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Headings
sv: Rubriker

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: narrow
sv: smal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
