Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Layout
ar: التنسيق

en: Components
ar: المكونات

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Normal
ar: طبيعي

en: General
ar: عام

en: Button
ar: زر

en: Tools
ar: الأدوات

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Slogan
ar: الشعار

en: Italic
ar: مائل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Elements
ar: العناصر

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
