Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Tools
gu: સાધનો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
