Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Components
el: Συστατικά

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Normal
el: Κανονικό

en: General
el: Γενικά

en: Button
el: Κουμπί

en: center
el: κέντρο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Italic
el: Πλάγια

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: narrow
el: στενό
